Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert „Gramy dla Kundelka”

10 grudnia 2018, godz.: 18:00

Bezpłatnie
Koncert "Gramy dla Kundelka"

Koncert "Gramy dla Kundelka"Studenci Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego od lat wspierają zwierzęta bezdomne przebywające w schronisku Kundelek, organizując koncert na ich rzecz.

Podczas koncertu prezentowane są utwory w klimacie jazzu i bluesa. Wejście na koncert jest bezpłatne, można jednak zostawić darowiznę na rzecz schroniska. Na koncercie obecni są też wolontariusze schroniska, którzy mogą odpowiedzieć na pytania odnośnie zwierząt w schronisku i samej placówki.

Tradycyjnie też na koncert przychodzą czworonożni reprezentanci. Ponieważ odsetek adopcji wśród psich uczestników jest niezwykle wysoki, pojawiają się tam zwierzaki potrzebujące więcej szczęścia, aby znaleźć swój nowy dom. W tym roku psim ambasadorem będzie pitbullka Lugia, która pomimo tego że jest psem pięknym, nie znalazła jeszcze nowego opiekuna.

Utwory, które były prezentowane w roku ubiegłym, zostały nagrane następnie w studiu i wydane w formie płyty, którą będzie można dostać podczas tegorocznego koncertu.

W tym roku koncert odbędzie się 10 grudnia, o godzinie 18, w budynku Wydziału przy ul. Dąbrowskiego 83 (dawne kino Mewa). Wszystkich fanów muzyki gorąco zapraszamy. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale można będzie zostawić darowiznę na rzecz schroniska, poznać podopiecznych schroniska, a także posłuchać młodych talentów!

 

Szczegóły

Data:
10 grudnia 2018
Godzina:
18:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Instytut Muzyki URz
Dąbrowskiego 83
Rzeszów,
+ Google Map