Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Musical Metro w Rzeszowie odwołany

30 maja 2020, godz.: 20:30 - 23:00

100zł – 260zł
Obraz przedstawia banner reklamujący mulical metro w Rzeszowie. Hala Podpromie 30 maja 2020roku

Obraz przedstawia plakat reklamujący mulical metro w Rzeszowie. Hala Podpromie 30 maja 2020 roku

Musical „METRO”

28 Lat Najlepszego Polskiego Musicalu

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

Musical „METRO” –  Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. METRO to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Twórcy musicalu Metro

Libretto i teksty piosenek – Agata i Maryna MIKLASZEWSKIE
Muzyka – Janusz STOKŁOSA
Scenariusz, choreografia i reżyseria – Janusz JÓZEFOWICZ

Wystąpią: Natasza URBAŃSKA, Janusz JÓZEFOWICZ, Mariusz CZAJKA, Artur CHAMSKI, Jerzy GRZECHNIK, Natalia SROKOCZ, Natalia KUJAWA, Maria TYSZKIEWICZ, Mateusz JAKUBIEC, Aleksandra ZAWADZKA, Łukasz TRAUTSOLT, Paweł ORŁOWSKI, Iga RYŚ, Nina MAJOR, Błażej CISZEK, Dominik OCHOCIŃSKI, Ela WILCZYŃSKA, Marcin TYMA, Magdalena DĄBKOWSKA i inni…

Musical Metro

Obraz przedstawia banner reklamujący mulical metro w Rzeszowie. Hala Podpromie 30 maja 2020roku

Musical Metro jest jak wehikuł czasu. Dorosły widz przeniesie myśli do czasów swojej młodości, kiedy stawał przed życiowymi decyzjami, kiedy spełnienie marzeń było na wyciągnięcie ręki.
Młody zaś, uświadomi sobie, że „niemożliwe nie istnieje”. Istnieją natomiast dylematy, którą drogę wybrać, czy tę łatwiejszą: dać się przekupić i zaistnieć czy ciężko zapracować na swój życiowy sukces.

Zawsze aktualna i uniwersalna tematyka sprawia, że Musicalem interesuje się każde pokolenie. Ta niezwykle ekscytująca historia zawsze chwyta za serce a piękne ballady Janusza Stokłosy niejednemu wycisną łzy z oczu.

Czas trwania przedstawienia 120 min. bez przerwy

Bilety na musical Metro:

260 zł (płyta VIP)
180 zł (płyta I)
140 zł (płyta II)
180 zł (trybuny)
140 zł (trybuny)
120 zł (trybuny)
100 zł (trybuny)

Bilety już w przedsprzedaży – kup bilet – abilet.pl

 

A może zainteresuje Cię spektakl „Lista męskich życzeń

LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ

Szczegóły

Data:
30 maja 2020
Godzina:
20:30 - 23:00
Koszt:
100zł – 260zł
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Hala Podpromie
Podpromie 10
Rzeszów,