Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mery Spolsky. Koncert w Undergroundzie

1 marca 2018, godz.: 20:00 - 23:00

zł25 – zł30
Mery Spolsky w Undergroundzie

 

Mery Spolsky w Undergroundzie
Mery Spolsky w Undergroundzie

Mery Spolsky

Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe.

Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie. Do tej pory MERY można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, tegorocznym Spring Break’u w Poznaniu, a także na United Islands of Prague, Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival, natomiast 15 i 16 października Mery będzie supportowała IMANY podczas jej koncertów w Warszawie i Poznaniu.

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, natomiast 15 września nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”.

Mery Spolsky – „Miło Było Pana Poznać”

 

 

Szczegóły

Data:
1 marca 2018
Godzina:
20:00 - 23:00
Koszt:
zł25 – zł30
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Underground pub
Matejki 2
Rzeszów, Polska
+ Google Map