Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maciek Adamczyk. Stand- up Rzeszów – odwołany

17 lutego 2018, godz.: 20:00 - 21:30

35zł
Maciek Adamczyk - Jazz Room Stand Up

Niestety wydarzenie zostało odwołane

Maciek Adamczyk - Jazz Room Stand Up

Maciek Adamczyk

Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż – mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao.

Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni). Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Podobno przed Maćkiem wystąpi znany już rzeszowskiej publiczności, z występu 2 lutego Kacper Trela. Koleś pochodzi z Wampierzowa i nieźle sobie radzi na openmic’owej scenie, czego dał dowód w klubie LifeHouse.

Szczegóły

Data:
17 lutego 2018
Godzina:
20:00 - 21:30
Koszt:
35zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Jazz Room
Kościuszki 9
Rzeszów, Polska
+ Google Map