Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert mis tybetańskich

9 lutego 2019, godz.: 08:00 - 17:00

20zł

Koncert mis tybetańskich

Koncert mis tybetańskich

Zapraszamy Was w sobotni wieczór na piękną podróż z dźwiękiem!

W Niezłej Sztuce pojawi sie Kasia Fiebiger, która nas w tę podróż zabierze.

Kasia o swoich dźwiękowych koncertach:

Dźwięki, których używam niezwykle relaksują nasze ciała i umysł. Poprzez wydobywaną wibrację wchodzą głęboko w strukturę ciała, harmonizują i rozpraszają zastałe energie tak, aby ciało mogło odzyskać swobodny przepływ i połączenie z układem nerwowym, dzięki czemu uspokajają, łagodzą i uwalniają od stresu, a przy tym zabierają nas w niezwykłe, piękne podróże po zakamarkach własnego wnętrza :)

Swoją przygodę z dźwiękiem zaczęłam 1,5 roku temu, kiedy to pięknego dnia otrzymałam od moich przyjaciół, prezent w postaci mis tybetańskich. Było to pierwsze doświadczanie uzdrawiających dźwięków każdego dnia i nocy:) Od tamtej chwili dołączają do mnie kolejne instrumenty, które poznaję każdego dnia i chcę się dzielić ich uzdrawiającymi wibracjami z innymi.

Przy pracy z dźwiękiem prowadzi mnie intuicja, dzięki której poprzez wibrację ciała fizycznego otrzymuję wgląd w głęboko ukryte rejony Nas samych i pomagam odzyskać połączenie ze świadomością swojej Duszy. Dzięki temu ludzie stają się spokojniejsi i zmieniają postrzeganie otaczającego Nas świata.

Większość mojej drogi i nauki to samodzielna praca z dźwiękiem i poznawanie tych rejonów poprzez siebie. Mimo tego nie zapominam jak ważnym w Naszym świecie jest rozwijanie poprzez edukację i ukończyłam kurs Muzykoterapii Integralnej II stopnia. W założeniach mam już kolejne kursy, które pozwolą mi poszerzyć mój punkt odczuwania dźwięków.

Prowadzę koncerty, medytacje i indywidualne masaże dźwiękiem dla dzieci, osób niepełnosprawnych i dorosłych. Zapraszam wszystkich do poznawania tej pięknej metody odkrywania siebie:)

z miłością Katarzyna Fiebiger

Zabierzcie ze sobą karimatę, koc, wygodny strój i wolną głowę. :)

Szczegóły

Data:
9 lutego 2019
Godzina:
08:00 - 17:00
Koszt:
20zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Niezła Sztuka
Sobieskiego 18
Rzeszów, podkarpackie Polska