Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Diaboł Boruta – koncert premierowy w klubie Vinyl

1 lutego 2019, godz.: 19:00 - 23:30

20zł – 40zł
Diaboł Boruta - koncert premierowy

Diaboł Boruta - koncert premierowy

Koncert premierowy Diaboł Boruta „Czary” + goście!
Zapraszamy już dzisiaj na Czary! :)

The Louders

Pierwszym z zaproszonych gości jest The Louders – takiej rockandrollowej rozpierduchy dawno nie było! :) Info o zespole:
„Zespół The Louders powstał w roku 2015 z inicjatywy dwóch braci Adama (gitara basowa, wokal) i Krzyśka (gitara elektryczna, wokal oraz nożna sekcja perkusyjna). Grupa gra rocka o bluesowych korzeniach oraz wpływach muzyki lat ’60 i ’70. Dotychczas zwycięzcy konkursu Juwenaliów Rzeszowskich 2017, finału Sceny pod Spichlerzem w Boguchwale oraz festiwalu bluesowego Bluesowo pod Poznaniem. Aktualnie w składzie z perkusistą Wiktorem Zielińskim tworzymy pełniejszy skład by dostarczyć słuchaczom jeszcze więcej frajdy ze słuchania klasycznego rocka”

High Speed Ceremony

Drugi gościem-zespołem jest boysband High Speed Ceremony. Zespół uważany jest za najładniejszy na świecie. A na pewno w powiecie. Jeśli jeszcze tego nie wiecie ;) Będzie łomotka :)

Jerna

Do zacnego grona dołącza zespół Jerna. A to dwa słowa o nich: „Ich muzyka charakteryzuje się ciężko brzmiącą gitarą i budującymi nastrój instrumentami ludowymi, takimi jak drumla, flet czy lira korbowa. Źródłem zróżnicowanych inspiracji jest, między innymi, mitologia i kultura słowiańska. Duchem tworzonych melodii wiodą słuchacza w podróż do odległych, niezbadanych ziem poprzez pola bitew i tajemne zagajniki, gdzie w cienistych zakamarkach czają się maszkary.” (te maszkary to High Speed Ceremony? Skąd wiedzieli, że razem zagrają???)

 

 

Szczegóły

Data:
1 lutego 2019
Godzina:
19:00 - 23:30
Koszt:
20zł – 40zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,