Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

1ONE | Koncert w Radiu Rzeszów

20 listopada 2019, godz.: 19:00 - 22:00

1ONE w Radio Rzeszów

1ONE w Radio Rzeszów

20 listopada w ramach audycji Rock Radio na żywo w Polskim Radiu Rzeszów wystąpi zespół 1one-rock ! Zaproszenia będą do zdobycia w rockowych programach Polskiego Radia Rzeszów.

1 ONE Rock

Początek działalności zespołu sięga 2012 roku. Muzycy nagrali wtedy pierwszą płytę „Njoyin”. W grudniu 2014 roku zagrali w najsłynniejszym rockowym klubie świata „WHISKY A GO GO” w Hollywood, w kultowym klubie „RAMONA MAINSTAGE” w San Diego oraz w „ADRENALINA” w Las Vegas.

W grudniu 2015 roku 1ONE ponownie koncertował w USA m.in. dostał zaproszenie do „WHISKY A GO GO”, ale tym razem już nie jako support lecz jako gwiazda wieczoru! To ogromne wyróżneinie – w klubie tym karierę rozpoczynał min. Jimmy Hendrix, The Doors, Guns N’ Ross, a ostatnio koncertował Slash.

Na drugiej płycie „Świat Świętych krów”, gościnnie występuje Paul Gilbert, słynny gitarzysta z formacji Mr.Big. Album został w całości nagrany w Los Angeles. W Polsce ukazał się w kwietniu 2015 r. a wydanie angielskojęzyczne pojawiło się na półkach sklepów muzycznych w USA, 27 października 2015 r.

W Polsce 1ONE koncertował m.in. podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów POLSATU w Gdyni, w studio Agnieszki Osieckiej – koncert transmitowany na żywo w Programie Trzecim Polskiego Radia, czy też w „Świat się Kręci” – produkcji telewizyjnej Jedynki. To nie wszystko, zespół wystąpił też na IMPACT FESTIWAL (Katowicki Spodek), Metal Hammer Festival (Arena Łódź), grał jako gość specjalny z BLACK LABEL SOCIETY we wrocławskim „ETERZE” i w warszawskiej „STODOLE”, a w lipcu 2018 roku 1ONE wystąpił w Tauron Arenie przed legendarnymi DEEP PURPLE.

Jesienią 2019 r. ukaże się trzeci album formacji 1ONE. Jego producentemi są Jun Murakawa (Soundgarden, Paul Gilbert, Nine Inch Nails) i Ryszard Sygitowicz. Gościnnie na płycie wystąpią: na gitarze Doug Aldrich (Whitesnake), na basie Stu Hamm (Joe Satriani, Steve Vai, Frank Gambale), na perkusji Jeff Bowders (Paul Gilbert, Shakira, Joe Satriani).

Obecny skład zespołu:

Sylwia Dziardziel – wokal
Aga Malicka – instrumenty klawiszowe
Artur Olkowicz – bass
Adrian Łukaszewski – perkusja

Start koncertu o godz. 19.00

Szczegóły

Data:
20 listopada 2019
Godzina:
19:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Radio Rzeszów
Zamkowa 3
Rzeszów,
Witryna internetowa:
radio.rzeszow.pl