Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Michał Wiśniewski. 30 lat na scenie

29 marca 2019, godz.: 19:00 - 22:00

49zł

Michał Wiśniewski. 30 lat na scenie

Michał Wiśniewski. 30 lat na scenie

 

Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, gitara i instrumenty perkusyjne :-) Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. „A Niech Gadają” to osobisty komentarz artysty do tej długiej przebytej drogi w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dużo muzyki, wiele komentarzy do otaczającej go rzeczywistości. Gratka nie tylko dla fanów !

Organizator koncertu nie odwołuje imprez nawet przy słabej frekwencji. Gwarancja odbycia się imprezy wynosi 100%.

Bilety na koncert

Ceny biletów ECONOMY zależą od czasu w którym są sprzedawane. Czym bliżej koncertu tym droższe. Warto nabywać je jak najszybciej.

Bilety BUSINESS to bilety MEET & GREET (Spotkaj i Pozdrów) upoważniają do wspólnego zdjęcia po koncercie i pamiątkowa pocztówka z autografem artysty. Zdjęcia wykonujemy zawodowym aparatem, które można po 24h ściągnąć z oficjalnego profilu Michała na Facebooku.

Bilety FIRST CLASS to bilety sponsorskie, w cenie których możecie Państwo wziąć udział w próbie zespołu przed koncertem. Otrzymacie również najnowszą płytę CD z dedykacją Michała. W pierwszej kolejności wejdziecie na zaplecze zespołu i zagwarantujemy Wam miejsca w pierwszym rzędzie :-)

Bilety dostępne na:
http://www.kupbilecik.pl/impreza-33323-michal.wisniewski.akustycznie.rzeszow.html

Szczegóły

Data:
29 marca 2019
Godzina:
19:00 - 22:00
Koszt:
49zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Pod Palmą
Cicha 4a
Rzeszów,
Witryna internetowa:
palma.rzeszow.pl