Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Zenka w klubie Vinyl

7 lutego 2019, godz.: 20:00 - 22:30

20zł – 30zł

Koncert ZENEK w Rzeszowie

Koncert ZENEK w Rzeszowie

Zapraszamy na koncert Zenka Kapusty, czy tam Kutapasji! Rozgrzeje Was do czerwoności Drużyna Dziesięciu Sedesów.

Zenek został zrodzony z błota, przytulasów, muzyki i jedzenia. Odkąd ukończył 12 lat pisze sobie piosenki, które nacechowane są pełną swobodą tworzenia, na poważnie, na żarty, z przesłaniem lub bez, lekkie, ciężkie, co sobie tam chce. Chodźcie do nas ich posłuchać i pobawić się przy nich.

Łoić dla Was będzie klasyczne trio w składzie:

Zenek Danon-Kapusta-Kutapasja-Kupatasa-Kiełbasa – wokal, gitara
Tomek Antoniak – bas
Michał „Mrufka” Jędras – bam bam

Zenek

Na scenie preferuje spontaniczność toteż nigdy nie wiadomo, co się na tych koncertach wydarzy. Do swoich największych sukcesów życiowych zalicza występ pod KFC z zespołem Kabanos :D Solowo nagrał w trzy lata sześć albumów, w tym takie odpały jak różowa płyta z jednorożcem na okładce dla dzieci, czy metalowy walec z tekstami napisanymi w akronimach.

Drużyna Dziesięciu Sedesów

Większość zespołów i imprez chce się jak najbardziej wypromować, my nie. Większość muzyków stwierdza czasem: „zagraliśmy to za szybko”, my nie. Większość muzyków powiedziała kiedyś: „jest za głośno”, my nie. Większości zespołów zależy na tym, by zaprezentować się jak najlepiej, nam nie. Większość muzyków lubi grać długie solówki, my nie. Większość muzyków lubi dobrze wypaść, my nie (możemy równie dobrze źle wpaść). Większości instrumentalistów rozstrajają się instrumenty, nam nie.
Jesteśmy alternatywą dla bardzo wielu rzeczy.
Jesteśmy Drużyną Dziesięciu Sedesów, a jakby co, to gramy pankroka. Pochodzimy z Dubiecka i lubimy, jak jest szybko, głośno i wesoło. Jesteśmy ludźmi wiary. Wiara czyni cuda. A my wierzymy, że jak zagramy, to będzie ekstra zabawa!

Szczegóły

Data:
7 lutego 2019
Godzina:
20:00 - 22:30
Koszt:
20zł – 30zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,