Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ZEW się budzi Festiwal 2022

24 czerwca, godz.: 15:00 - 27 czerwca, godz.: 23:45

ZEW się budzi Festiwal 2022

ZEW się budzi Festiwal 2022

24, 25, 26 i 27 czerwca 2022 roku, w sercu wciąż dzikich Bieszczad, spotkają się pasjonaci muzyki, podróży i natury. Połączy nas ZEW, który obudzi się w ten letni weekend. Tak jak natura budzi się do życia po zimie, tak nas porwie energia dzikiej muzyki.

Zgodnie z tradycją festiwal ZEW się budzi oficjalnie rozpocznie się koncertem o świcie, 25 czerwca otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca wschodzącymi nad górami. Ale Miasteczko Festiwalowe otwieramy już 24 czerwca i wszystkich serdecznie zapraszamy na przygotowane tego wieczora niespodzianki!

Pomysł na festiwal ZEW się budzi powstał z pasji ludzi tworzących na co dzień markę ZEW for men, którzy łącząc miłość do natury, przygody i muzyki, zorganizowali w 2018 pierwszą edycję wydarzenia w Lesku, a w 2019 drugą edycję już w Cisnej, w otoczeniu gór, lasów i potoków.

Zapraszamy na festiwal ZEW się budzi, czyli (ponad) trzy dni muzyki i przygody w sercu dzikich Bieszczad.

Muzyczne gwiazdy na scenie, energetyczne koncerty, a oprócz opowieści ze szlaku, ostre cięcie w barberowozie i inne atrakcje skrojone pod ludzi, którzy czują zew przygody.

Jedyny festiwal, który zaczyna się o świcie – otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca nad górami.

Zapraszamy na ZEW się budzi Festiwal, czyli dwa dni muzyki i przygody w sercu dzikich Bieszczad.

Rzuć wszystko i przyjedź do Cisnej. Razem obudzimy zew!

Szczegóły

Początek:
24 czerwca, godz.: 15:00
Koniec:
27 czerwca, godz.: 23:45
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/zew-sie-budzi/?gclid=CjwKCAjw1uiEBhBzEiwAO9B_HULkElnjHUD_TD7e15nWiB5M_xXvskSwtAPr5CcwdR1PJdwQoNwIWBoCuGYQAvD_BwE

Miejsce wydarzenia

Cisna
Cisna, 38-607 PL + Google Map