Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016. Licytuj banner, wspieraj WOŚP!

10 stycznia 2016, godz.: 12:00 - 23 stycznia 2016, godz.: 20:00

WOŚP Rzeszow koncert Golden Life

WOŚP Rzeszow koncert Golden Life

 

Kup sobie banner na stronie głównej KoncertywRzeszowie.pl

 

Kolejny, 24 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2016 na rzeszowskim Rynku. Tegoroczna pomoc przeznaczona zostanie na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Finałowe obchody rozpoczną się o godz. 12.00 pokazem musztry z bronią w wykonaniu pododdziału strzeleckiego dziewcząt XIV LO przy Zespole Szkół Technicznych w Rzeszowie. Następnie na scenie trwać będą występy muzyczne podkarpackich zespołów, odbędą się także pokazy chemiczno – fizyczne. W godz. 12.00-16.00 w Podziemnej Trasie Turystycznej odbywać się będą przygotowane przez Politechnikę Rzeszowską pokazy fizyczne, kryminalistyczne, robotów LEGO oraz warsztaty plastyczno-techniczne z Rzeszowskim Domem Kultury. W godz. 14.00 – 16.00 na płycie Rynku czeka wiele atrakcji. Zobaczyć będzie można prezentacje służb mundurowych i ratunkowych, interaktywne stanowisko przygotowane przez startup Moonlight z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości UR i WSIiZ oraz stanowisko Voice Net z konkursami, zabawami i karaoke. Na fanów motoryzacji czekać będą prezentacje Tor Rzeszów oraz firmy Yamacha oraz przejażdżki samochodem pancernym BRDM-2. Nie zabraknie także pokazu Rzeszowskiego Klubu Morsów Sopelek.O godz. 14.45 na scenie zagra zespół Golden Life. Po koncercie w programie zaplanowano pokazy edukacyjne oraz dalsze występy wokalne, m.in. uczestników programu „Aplauz, aplauz!”.

O godz. 20.00 tradycyjnie już nastąpi czas na światełko do nieba. Pokaz sztucznych ogni uatrakcyjni występ fire show.
Wieczór zakończy koncert zespołu Red Lips, laureata nagrody Super Jedynka w kategorii „Super przebój” za piosenkę „To co nam było”. Ich debiutancki krążek zdobył status Złotej Płyty. Koncert rozpocznie się o godz. 20.30.

źródło: Kultura w Rzeszowie

 

Wesprzyj WOŚP i kup sobie banner na naszej stronie.
Licytuj na: charytatywni.allegro.pl

 

Licytacja trwa do 23 stycznia więc jeszcze jest sporo czasu, ale nie ma na co czekać :)

Klikasz -> Licytujesz -> Wspierasz

Róbta co chceta” ale podbij chociaż o dyszkę!

Szczegóły

Początek:
10 stycznia 2016, godz.: 12:00
Koniec:
23 stycznia 2016, godz.: 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Rynek
Rynek
Rzeszów,
+ Google Map