Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VooVoo Za niebawem

11 czerwca 2019, godz.: 19:30 - 21:00

69zł – 89zł

VooVoo - Za niebawem - Koncert Rzeszów

Po blisko siedmiu latach nieobecności w Rzeszowie zespół VooVoo wraca, na dobry początek gorącego lata, w swoim stałym składzie oraz z wyjątkowym muzycznym wydarzeniem, prosto do najlepszej sali koncertowej w mieście!

VOO VOO - Za niebawem - Koncert Rzeszów

Koncert w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie promuje nową, niezwykle energiczną i żywiołową płytę „Za niebawem”, której premiera miała miejsce w lutym 2019 roku.

Bilety na koncert VooVoo

Bilety do nabycia online na www.panbilet.pl w cenie: 69,00 – 89,00 PLN (zależnie od wybranego sektora)

O płycie „Za niebawem

Po spokojnej, klimatycznej płycie „7” Voo Voo wraca z nowym albumem „Za niebawem”. Nowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach. Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia Przybysz i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także 27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco.

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka „Się poruszam 1”. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

O zespole VooVoo

VooVoo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 roku w Warszawie, jej założycielem był Wojciech Waglewski (ur. 1953) – kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista. Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice.

Voo Voo tworzy także świetne i jedyne w swoim rodzaju przedstawienia muzyczne. Wielokrotnie występowało na Przystanku Woodstock i w cyklu koncertów Męskie Granie, któremu Waglewski przez dwa lata przewodził artystycznie. Muzycy Voo Voo lubią zapraszać na swoje płyty gości. Śpiewali i grali z nimi m.in. K. Nosowska, U. Dudziak, A. M. Jopek.

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Z całą pewnością na koncercie Voo Voo w Filharmonii Podkarpackiej będzie się działo! Już dziś Zapraszamy na znakomity koncert w wykonaniu świetnych, a przy tym doskonale się komunikujących muzyków.

Organizator koncertu: Stowarzyszenie PRO-TUR

Voo Voo – „Się poruszam 1”

Szczegóły

Data:
11 czerwca 2019
Godzina:
19:30 - 21:00
Koszt:
69zł – 89zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Filharmonia
Chopina 30
Rzeszów,