Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Voo Voo – Za Niebawem

29 listopada 2019, godz.: 20:30 - 23:00

60zł – 70zł
VOO VOO - Za niebawem - Rzeszów

VOO VOO - Za niebawem - Rzeszów

O najnowszej płycie VOO VOO:

Po spokojnej, klimatycznej płycie „7” Voo Voo wraca z nowym albumem „Za niebawem”. Nowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka „Się poruszam 1”. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

O zespole:
VooVoo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 roku w Warszawie, jej założycielem był Wojciech Waglewski (ur. 1953) – kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta i wokalista. Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice.

Voo Voo tworzy także świetne i jedyne w swoim rodzaju przedstawienia muzyczne. Wielokrotnie występowało na Przystanku Woodstock i w cyklu koncertów Męskie Granie, któremu Waglewski przez dwa lata przewodził artystycznie. Muzycy Voo Voo lubią zapraszać na swoje płyty gości. Śpiewali i grali z nimi m.in. K. Nosowska, U. Dudziak, A. M. Jopek.

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Z całą pewnością na koncercie Voo Voo w Filharmonii Podkarpackiej będzie się działo! Już dziś Zapraszamy na znakomity koncert w wykonaniu świetnych, a przy tym doskonale się komunikujących muzyków.

Szczegóły

Data:
29 listopada 2019
Godzina:
20:30 - 23:00
Koszt:
60zł – 70zł
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

G2Arena
Jasionka, 36-002