Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tribute to Iron Maiden

29 września 2019, godz.: 20:00 - 23:00

30zł – 40zł
Tribute to Iron Maiden

Tribute to Iron Maiden

 

Blood Brothers

Nasi sąsiedzi z Ukrainy, cierpiąc głód koncertów swoich brytyjskich idoli w tej części kontynentu , postanowili wziąć gitary w swoje ręce i przynajmniej częściowo zaspokoić potrzebę „pogo do Iron Maiden”. I wyszło im to tak dobrze, noszą oficjalnie zatwierdzone miano „official Iron Maiden tribute band„!

Ich koncerty to doskonała warsztatowo heavymetalowa petarda, która rozrusza nawet nieboszczyka. Ich występ to także spektakularne sceniczne show przy muzyce Iron Maiden, która dla tych pięciu chłopaków sprawia niesamowitą radość. Atmosfera, którą potrafią stworzyć na scenie daje niesamowite uczucie bycia częścią prawdziwego występu brytyjskich legend z czym, że w bardziej kameralnych okolicznościach.

Na koniec dodać należy, że chłopaki mieli zaszczyt supportowania gwiazd takich jak Scorpions, Guano Apes, Lucuna Coli, Enter Shikari, Anti-Flag, Kaliban czy Clawfinger. Wszystkie koncerty będą dedykowane powrotom do Iron Maiden! To już 20 lat odkąd Bruce i Adrian powrócili! Blood Brothers zagrają cały album „Brave New World” i klasyczne hity! Musisz tam być!

Szczegóły

Data:
29 września 2019
Godzina:
20:00 - 23:00
Koszt:
30zł – 40zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,