Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The Feral Trees – koncert w pubie Underground

8 października 2015, godz.: 20:00

zł10
koncert-The_Feral_Trees-underground


koncert-The_Feral_Trees-undergroundThe Feral Trees
to formacja, w muzyce której mroczne, rockowe brzmienia przeplatają się z folkiem. W skład zespołu wchodzą znani z hardcore’owej grupy Hidden World Mariusz Antas (bas), Grzegorz Napora (gitara) i Dawid Ryski (perkusja), a także śpiewająca i grająca na banjo oraz gitarze Moriah Woods. Debiutancka płyta zespołu ukazała się w czerwcu, nakładem Anteny Krzyku.

Członkowie zespołu:

  • Mariusz Antas (bass)
  • Grzegorz Napora (guitar)Dawid Ryski (drums)
  • Moriah Woods (instrumental, vocal)
  • Marcin Klimczak (producer, piano, backing vocal)
  • Małgorzata Krasowska (viola)

Poznajcie The Feral Trees. Zagrali znakomity koncert na poznańskim Spring Break – i już w sierpniu wystąpią w Budapeszcie, na kultowym Sziget Festival, (by później, w październiku, przyjechać do Rzeszowa i zagrać koncert w Underground Pubie).

Występ The Feral Trees na Sziget to owoc partnerstwa pomiędzy Spring Break Showcase Festival & Conference a Sziget Festival. Spośród wszystkich artystów występujących w tym roku w Poznaniu, to właśnie oni zostali wskazani, jako formacja, która powinna zagrać w Budapeszcie – przez przedstawicieli obu imprez oraz delegatów na Spring Break, którzy zechcieli nas w tym wspomóc.

Sziget jest największym i najlepszym – nagroda European Festival Award dla Najlepszego Dużego Festiwalu w styczniu tego roku – europejskim letnim festiwalem. W tym roku Sziget odbywa się w dniach od 10-17 sierpnia, a wśród już potwierdzonych artystów znajdziemy m.in. Robbiego Williamsa, Florence + The Machine, Alt-J, Foals, Limp Bizkit i Interpol.

Więcej informacji o tegorocznej edycji i bilety na stronie: www.szigetfest.pl
Polscy artyści regularnie goszczą na Sziget – w roku ubiegłym konkurs wygrała formacja Kumka Olik, w poprzednich lata na scenach budapesztańskiego festiwalu prezentowali się m.in. Kapela Ze Wsi Warszawa, Ocean (obecnie OCN), Mitch & Mitch i Monika Brodka. Polskimi partnerami Sziget Festival 2015 są: Spring Break, Mówią Na Mieście, KinkyOwl.pl, Brand New Anthem i Outrave

The Feral Trees – „Take It To The Grave”

źródło: Facebook.com/UndergroundPubRzeszow

Szczegóły

Data:
8 października 2015
Godzina:
20:00
Koszt:
zł10
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Underground pub
Matejki 2
Rzeszów, Polska
+ Google Map