Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Teddy JR – koncert w Underground Pub

10 grudnia 2015, godz.: 20:00

zł10
koncert-underground_pub-Teddy_jr

koncert-underground_pub-Teddy_jrTeddy Jr.

to świetny holenderski songwriter. Koncertując przemierzył pół Europy. Grał m. in. w Holandii, Francji, Belgii, Polsce i w Niemczech. Występował m. in. jako support przed New Model Army w Rotterdamie i Amsterdamie, w Polsce grał przed Peterem Gabrielem na Life Festival w Oświęcimiu. Występował też na kilku mniejszych festiwalach w naszym kraju. Teddy w muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych. Artysta sam komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Eels, Neil Young, Frank Turner czy Tom Petty. Piosenki Teddy’ego, jak sam mówi, są: „Opowieścią o moim życiu, miłości, frustracjach, przedstawiają świata dookoła.”

Podczas koncertów Teddy Jr. zabiera publiczność w podróż, podczas której poznają wielobarwny świat pełen radości. Przestrzeń ta jednak podszyta jest strachem i samotnością. Holender dzięki swojej charyzmatycznej osobowości stwarza na scenie osobliwy spektakl, w którym publiczność może aktywnie uczestniczyć. Wiosną odwiedził 20 polskich miast, gdzie prezentował swoją muzykę. Przyjęcie było bardzo gorące!

Teddy Jr. czasami koncertuje w duecie – ze świetnym akordeonistą Pawłem Cieplakiem. Podczas koncertów tego duetu jest energia, są dobre melodie oraz bardzo dobre teksty. Jest też mnóstwo wesołych, bardzo ciekawych opowieści.

Strony Teddy’ego:
www.soundcloud.com/teddy-jr
www.facebook.com/teddyjrmusic

 

Teddy Jr. – „Tommorrow Knows

 

Szczegóły

Data:
10 grudnia 2015
Godzina:
20:00
Koszt:
zł10
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Underground pub
Matejki 2
Rzeszów, Polska
+ Google Map