Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sylwester w Rzeszowie z zespołem Lady Pank

31 grudnia 2019, godz.: 20:30 - 01:00


Bilety: Bezpłatnie

Sylwester 2019 w Rzeszowie. Koncert zespołu Lady Pank, Mesajah i Adamo Rudnik.

Mesajah, Adamo Rudnik, Lady Pank

Sylwester 2019 w Rzeszowie. Koncert zespołu Lady Pank, Mesajah i Adamo Rudnik.

Wyjątkowy koncert sylwestrowy otworzy o 20:30 niesamowity Mesajah – wokalista, autor tekstów, producent, kompozytor, jedna z ważniejszych postaci współczesnej polskiej muzyki reggae.

Mesajah

Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku.

Te zdolności, niepowtarzalna barwa głosu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych, takich jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych.

Otwierał koncerty dla takich artystów, jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie.  Podczas imprezy sylwestrowej artysta wykona swoje największe hity, wśród których usłyszymy m.in.: „Szukając szczęścia”, „Każdego dnia” czy „Lepszą połowę”.

Mesajah – „Każdego dnia”

Adamo RUDNIK

Kolejną gwiazdą Sylwestra w Rzeszowie będzie niezwykły Adamo RUDNIK, który jest doskonale znany, jako gwiazda najlepszego przekazu! Kilka lat temu Adamo RUDNIK osiągnął szereg sukcesów stając się rozpoznawalnym artystą młodego pokolenia, niosącym za pośrednictwem swojej twórczości pozytywny przekaz. Nagrany przez Adamo RUDNIK-a i jego kolegów singiel „Zawsze do celu” osiągnął poziom sprzedaży złotego krążka i otrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie podczas koncertu „Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM”.

Dla Adamo to wciąż mało! Artysta szykuje się do wydania płyty z wybuchową mieszanką popu, ska, reggae, funky i oczywiście rapu, a że „Zmierza zawsze do celu”, to pewnie i tym razem go osiągnie! Utwory z nowej płyty Adamo RUDNIK-a  usłyszymy już podczas Sylwestra na rzeszowskim rynku.

Sylwester w Rzeszowie z zespołem Lady Pank

Kulminacją noworocznej imprezy będzie koncert legendarnej grupy Lady Pank – jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Lady Pank powstał we Wrocławiu w 1981 roku z inicjatywy gitarzysty i kompozytora, Jana Borysewicza, związanego wcześniej z grupą Budka Suflera oraz Andrzeja Mogielnickiego – głównego autora tekstów.

Wokalistą grupy został wkrótce Janusz Panasewicz. Pierwszy długogrający album zespołu zatytułowany „Lady Pank” (1983) rozszedł się w ponad milionowym nakładzie i do dziś pozostaje jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Zespół dorobił się imponującej dyskografii, na którą składa się około trzydziestu płyt (nie licząc reedycji) oraz kilkaset utworów, wśród których znajdują się takie nieśmiertelne przeboje, jak: „Mniej niż zero”, „Fabryka małp” i „Tańcz głupia, tańcz” , które oczywiście usłyszymy na żywo podczas Sylwestra w Rzeszowie.

Lady Pank – „Kryzysowa narzeczona”

 

Patronat medialny

Miło nam poinformować, że nas serwis Koncerty w Rzeszowie jest patronem medialnym wydarzenia.

Szczegóły

Data:
31 grudnia 2019
Godzina:
20:30 - 01:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Rynek
Rynek
Rzeszów,