Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sosnowski | Koncert w Radio Rzeszów

18 listopada 2019, godz.: 08:00 - 17:00

Sosnowski. Koncert w Radio Rzeszów

Sosnowski. Koncert w Radio Rzeszów

 

Sosnowski, one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego głosu. Jego utwory nie tylko podbiły serca wielu słuchaczy, ale także zdobyły uznanie wielu znanych dziennikarzy muzycznych. Jest jednym z niewielu artystów w Polsce, którym udaje się przemycać muzykę bluesową do meanstreamu.

Nagrodzony podczas tegorocznej gali Mateuszy Trójki, Offensywy De Luxe, a także zdobywca Grand Prix Suwałki Blues Festival, który miał zaszczyt otworzyć, grając przed Correy Harrisem.

Brał też udział w takich muzycznych wydarzeniach jak Męskie Granie, festiwal Enea Spring Break, ZEW się budzi Festiwal czy Blues Maraton. Jako zwycięzca Polish Blues Challange, będzie reprezentował Polskę na finale European Blues Challange 2020 w Holandii.

Biorąc pod uwagę, że swoją debiutancką płytę wydał sam, nagrywając ją w całości na zapleczu pewnego warszawskiego sklepu dla gitarzystów (na sprzęcie, który mieścił się w jednej torbie podróżnej), można uznać, że nieźle namieszał.

Sosnowski jest też jednym z trzech artystów, biorących udział we wspólnym projekcie wytwórni Mystic Production i radiowej Trójki „Trójka debiutuje”.

O swojej muzyce mówi tak:

„Moje piosenki to lek na wszystko z czym sobie w życiu nie radzę. Czasem chce się coś po prostu wykrzyczeć. Niezależnie od tego, czy to ból, czy radość.”

 

W ramach projektu ukazał się jego najnowszy singiel „Deszcz”, a także reedycja jego debiutanckiej płyty, „The Hand Luggage Studio”.

Sosnowski – Deszcz

 

Szczegóły

Data:
18 listopada 2019
Godzina:
08:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Radio Rzeszów
Zamkowa 3
Rzeszów,
Witryna internetowa:
radio.rzeszow.pl