Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SNOW – Radio Rzeszów

3 października 2014, godz.: 19:00

Bezpłatnie
snow-radio-rzeszow-koncert

snow-radio-rzeszow-koncertZespół S.N.O.W. powstał z końcem 2007 roku z inicjatywy Grzegorza „Gutka” Osmali (ex After Lobotomy, ex Corruption) i Grzegorza „Melona” Wilkowskiego (Corruption). Wkrótce dołączyli do nich Jarosław Krudysz oraz Krzysztof „Thrashu” Szydło (ex Corruption).  Po kilku miesiącach do czwórki instrumentalistów dołączył wokalista Tomasz „Wróbel” Wróblewski.

Pozyskanie frontmana dało zespołowi dużą dawkę energii, która przerodziła się w nowe, lepsze kompozycje oraz rozpoczęcie działalności koncertowej. Latem 2008 r. S.N.O.W. został wyróżniony na Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Rockowych „Czysty Akord” w Kielcach (II miejsce). W marcu 2009 r. zespół opuścił basista Jarek Krudysz, a zastąpił go zaprzyjaźniony z zespołem Michał Piorun.
W maju 2009 r. zespół zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Muzycznym im. Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim, a w sierpniu 2009 r. zdobył pierwszą nagrodę na festiwalu „Rock Autostrada” w Bochni.
W obu festiwalach w skład jury wchodzili wybitni muzycy, krytycy i radiowcy, m.in. Martyna Jakubowicz, Piotr Nalepa, Robert Lubera, Agnieszka Barańska, Robert Masztalerz i inni.
Muzyka wykonywana przez S.N.O.W. ma ROCKOWY charakter, co udokumentowane zostało na wydanej w lipcu 2010 roku pierwszej studyjnej płycie zespołu.
W tej chwili zespół przygotowuje się do nagrania drugiej płyty, na którą ma już zebrany materiał.

Szczegóły

Data:
3 października 2014
Godzina:
19:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,