Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Słoń z nową płytą „MUTYLATOUR” w klubie Vinyl

18 stycznia 2019, godz.: 20:00 - 23:00

35zł
Słoń. Klub VINYL

Słoń. Klub VINYL

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Vinyl z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert SŁOŃ WSRH D666a promujący jego najnowszy albumu „MUTYLATOR”, który odbędzie się 18.01.2019 w Rzeszowie. Słonia wspierał będzie niezawodny DJ Soina.

Start: 20:00
Klub Vinyl, Aleja Marszałka Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów
Bilety: od 35 pln

Support: Psychotrop

Rok po wydaniu ostatniej części trylogii „Czarne Słońce” od WSRH, Słoń powraca z nowym albumem solowym „Mutylator”! Na albumie znalazło się siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie pojawili się: Polska Wersja, Opał, Szpaku, King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik.

MUTYLATOUR

Na trasie koncertowej „MUTYLATOUR„, która promuje najnowsze wydawnictwo poznańskiego rapera, Słoń po raz pierwszy zaprezentuje nowe utwory na żywo! W koncertowej setliście z pewnością nie zabraknie też dobrze znanych utworów z takich albumów jak „Brain Dead Familia„, „Demonologia II” czy „Szkoła Wyrzutków„.

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.
Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Szczegóły

Data:
18 stycznia 2019
Godzina:
20:00 - 23:00
Koszt:
35zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,
+ Google Map