Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rockowa Noc 2018 zagra Illusion

22 września 2018, godz.: 16:00 - 22:00

Bezpłatnie

Illusion-zagra-na-rockowej-nocy-w-rzeszowie

Illusion-zagra-na-rockowej-nocy-w-rzeszowie

XIII edycja festiwalu Rockowa Noc
rywalizacji o statuetkę Nalepy już 22 września!

Pod koniec września, jak co roku, na rzeszowskich Bulwarach usłyszymy dobrą, rockową muzykę. Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych Rockowa Noc już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia.

Rok 2018 to już trzynasta edycja festiwalu, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród odbiorców, jak i zespołów startujących w konkursie. Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznym. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z  wytwórniami fonograficznymi, a dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności.

Rywalizacja w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Nieodłącznym elementem festiwalu Rockowa Noc jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały już między innymi zespoły: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, KSU, Acid Drinkers czy Proletaryat.

W tym roku zagra zespół ILLUSION.

Illusion – „Nóż”

Szczegóły

Data:
22 września 2018
Godzina:
16:00 - 22:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Bulwary rzeszowskie
Rzeszów, + Google Map