Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rockowa noc 2016. Zagraja Kobranocka JESUS CHRYSLER SUICIDE

24 września 2016, godz.: 16:00

Bezpłatnie

Rockowa Noc 2016. Koncert zespołu Kobranocka, Rzeszów

Rockowa Noc 2016. Koncert zespołu Kobranocka, Rzeszów

Rockowa noc

Końcem września, jak co roku, na rzeszowskich Bulwarach usłyszymy dobrą, rockową muzykę. Nie da się ukryć, że Ogólnopolski Festiwal Zespołów MuzycznychRockowa Noc już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia.

Rok 2016 to już jedenasta edycja festiwalu, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród odbiorców jak i zespołów startujących do konkursu. Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznych. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi. Dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności. Walka w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnych studiu nagraniowym.

Wszystkie zespoły, które chcą wziąć udział w konkursie prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia oraz przesłanie jej wraz z dwoma utworami własnego autorstwa do 9 września br. na adres Estrady Rzeszowskiej, ul. Jagiellońska 24, 35 – 025 Rzeszów z dopiskiem „Rockowa Noc”. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie estrada.rzeszow.pl oraz w zakładce konkurs .

Nieodłącznym elementem festiwalu jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały między innymi zespoły takie jak Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, Acid Drinkers czy Proletaryat. W tym roku usłyszymy KOBRANOCKĘ.

źródło: Rockowa Noc

 

Program festiwalu

Początek godzina 16:00

  • przesłuchania konkursowe zespołów
  • koncert laureatów ubiegłorocznej edycji: Biegun Zachodni oraz Fat Stuff
  • godz. 19:30 – koncert zespołu Jesus Chrysler Suicide
  • godz. 19:30 – koncert zespołu KOBRANOCKA

Kobranocka – „Hipisówka

 

Szczegóły

Data:
24 września 2016
Godzina:
16:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Bulwary rzeszowskie
Rzeszów, + Google Map