Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rockowa Majówka w Graciarni zagrają Interpresja i Cardio

23 maja 2014, godz.: 19:30

Bezpłatnie

Zespół Cardio

rockowa-majowka-graty

Majówka w Gratach zagrają Interpresja i Cardio

 

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić wszystkich na największe rockowe wydarzenie Rzeszowskiej sceny muzycznej w maju!! Wszystko odbędzie się na tarasie (tak tak to tam z tyłu) Graciarni u Plastyków. W tamtym roku było „milijon” osób i świetna zabawa i mam nadzieje że tym razem nie będzie inaczej.

Wjazd oczywiście za free.

Zagrają Interpresja i Cardio

Zespół InterpresjaInterpresja 

Młodzi, ambitni, gotowi podejmować wyzwania” – to w zasadzie my.
Wcześniejsza nazwa: The Stoned Koala.
Interpresja w mySpace

Biografia
Początki naszego wspólnego grania sięgają jeszcze roku 2011, jednak zespół regularne próby rozpoczął dopiero w styczniu 2012r., na początku grając dla samych siebie, rzec by można rekreacyjnie. Na wakacjach do kapeli dołączył wokalista Artur i w pełnym składzie jako The Stoned Koala, rozpoczęliśmy tworzenie materiału w charakterze szeroko rozumianego blues rocka. Od dnia 1 kwietnia 2013r. zespół w niezmiennym składzie zaczął istnieć pod nazwą Interpresja, z racji lekkiej zmiany stylu grania ukierunkowanej bardziej na hard rocka, chociaż trudno jednoznacznie określić gatunek, bo wciąż czerpiemy coraz to nowe inspiracje. Na przełomie kwietnia i maja Łukasz zrezygnował z funkcji w zespole i jego miejsce zajął Eryk.

źródło: Interpresja na Facebook-u

 

Zespół Cardio
Cardio
:

Inicjatywa założenia zespołu pojawiła się już na wakacjach 2012 kiedy to Paweł Dworak , Grzegorz Bereś, Filip Noworól spotkali się na balkonie u Przemka Dziągwy na przysłowiowym „grillu”. Niestety do pełnego składu wciąż brakowało nam gitarzysty solowego jednak niezwłocznie stał się nim Paweł Sączawa zwany potocznie „Tadzikiem”.

We Wrześniu 2012 rozpoczęliśmy próby we „Fryderyku” czyli w garażu u Dziągwy za domem od razu nastawiając się na tworzenie własnych kawałków. Intensywna praca zaowocowała 25 stycznia 2013 r. kiedy to zadebiutowaliśmy w pubie Kalashnikov.

W Sierpniu 2013 ukazało się pierwsze demo zespołu zawierające min. debiutujący w Radiu Rzeszów kawałek „Toksyczny„. Po rocznej współpracy we Wrześniu 2013 r. zespół opuścił Paweł Sączawa, a jego miejsce zajął Dawid Piejko. Pod koniec stycznia 2014 r. Przemek Dziagwa porzucił granie na gitarze skupiając się głównie na wokalu, nowym gitarzystą został Michał Rybka, 27 stycznia grupa zakończyła zdjęcia do pierwszego teledysku nagranego w Hotelu Łańcut.

źródło: Cardio na facebook-u

 

 

 

Szczegóły

Data:
23 maja 2014
Godzina:
19:30
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Graciarnia u Plastyków
Rynek 10
Rzeszów,
Telefon:
17 862 56 47