Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Prawda | Defloracja | 33Trzysta koncert w Vinylu

27 grudnia 2019, godz.: 18:30 - 23:30

25zł
Prawda | Defloracja | 33Trzysta koncert w Vinylu

Prawda | Defloracja | 33Trzysta koncert w Vinylu

Koncert w ramach kampanii: Muzyka Przeciwko Rasizmowi

Defloracja

Muzyka Przeciwko RasizmowiDEFLORACJA – legendarna załoga przełomu lat 80/90 z Brzeska Okocim tworzona przez cała grupę wariatów pod Sztandarem DEFLORACJA w roku 1991 zespół w składzie Dziufus, Fred, Banan, Łysy nagrał jak dotąd jedyną płytę ZOBACZYMY na której znalazł się hymn baloniarzy lat 90 BUTAPREN , obecnie skład DFL tworzą Fred, Dr Miś,Fryta.W swoim repertuarze zachowali stare kultowe melodie oraz prezentują nowe skoczne kawałki zachowane w klimacie lat 80/90 niosące mocny przekaz obecnych czasów.

PRAWDA

Prawda – Wrocławska formacja Punk Rockowa założona latem 1994 roku przez Skutera i Melona. Swój debiutancki materiał, „Biologia z drugiej strony” Prawda zarejestrowała w grudniu 1994 roku. Przez kilkanaście lat funkcjonowania nagrała pięć regularnych albumów, kilka ep-ek, album kompilacyjny wydany w Czechach i wiele składanek. Działalność zespołu zawieszona w 2009, Reaktywowany na jesień 2016 roku. Obecnie jeden z najprężniej działających formacji punk rockowych na Polskiej scenie. Prawda nadal jest na etapie promocji albumu „Chaos in Poland” a w 2019 roku obchodzi swoje 25 lecie istnienia na scenie.

33TRZYSTA

Nazwa zespołu to nic innego jak kod pocztowy miasta, skąd pochodzą – Nowy Sącz. Powstali na przełomie lutego i marca 2014r. Inspiracje do tworzenia tekstów i muzyki znajdują w otaczającej ich rzeczywistości. W zwykłych sprawach często związanych z ich ukochanym i znienawidzonym miastem.
Ale teksty nie są proste, nie są historiami napisanymi wprost. Zespół pozostawia możliwość interpretacji i próby indywidualnych poszukiwań.

Szczegóły

Data:
27 grudnia 2019
Godzina:
18:30 - 23:30
Koszt:
25zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,