Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pomagamy Marinie – koncert zespołu Klang

1 sierpnia 2015, godz.: 19:00

koncert_Klang-Pomagamy_Marinie

koncert_Klang-Pomagamy_MarinieJuż jutro, 1 sierpnia, nad rzeszowskim Zalewem odbędzie się charytatywna impreza „Pomagamy Marinie„.
Impreza potrwa od godz. 17 do 21.30. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na odbudowę ośrodka „Marina”, który w niedzielę 19 lipca się częściowo spalił.

Pomóc można również przez stronę wspieram.to – opis projektu poniżej:

Chcemy odzyskać rzeszowską Marinę, która paliła się 19 lipca i chociaż udało się uratować niektóre jej części, doszczętnie spłonęły łódki szkoleniowe klasy Optymist, 6-metrowy jacht, wszystkie żagle, kajaki, a także całe zaplecze techniczne Mariny z niezbędnymi sprzętami używanymi do prowadzenia i utrzymania obiektu (narzędzia, wózki slipowe, część kamizelek ratunkowych, itp.). Niestety ubezpieczenie nie jest w stanie pokryć całej wartości strat i niestety w związku z nierozwiązaną kwestią powodu pożaru (brane pod uwagę jest podpalenie), nie wiadomo, kiedy ubezpieczyciel wypłaci jakiekolwiek pieniądze.

Marina nie była dużym i nowoczesnym obiektem, a przechodnie nazywali ją niekiedy zwyczajną „budą” z desek. Jednak ona wystarczała, żeby dzieci i młodzież mogły się uczyć żeglowania, węzłów, zasad bezpieczeństwa na wodzie i przede wszystkim, gdzie mogły rozkochać się w tym sporcie, który przeważnie staje się pasją na całe życie zaszczepianą z pokolenia na pokolenie.

 

Klang – „Jutro poplyniemy daleko”

 

Szczegóły

Data:
1 sierpnia 2015
Godzina:
19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Marina
ul. Żeglarska 1
Rzeszów, Polska
+ Google Map