Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Percival Schuttenbach STRZYGA TOUR | Rzeszów, Klub Vinyl

21 stycznia 2017, godz.: 20:00

zł30 – zł40
Koncert Rzeszów klub vinyl - 21.01 Percival Schuttenbach

Koncert 21.01 Percival Schuttenbach - Rzeszów VinylNowa Fala Polskiego Folk Metalu powraca z najnowszym albumem „STRZYGA” i promującą go trasą koncertową: STRZYGA – Black After Small River – TOUR!

Agencja Koncertowo-Wydawnicza Good Crew ma zaszczyt zaprosić 21 stycznia 2017r. do Klub Vinyl w Rzeszowie, na koncert wyjątkowego Percival Schuttenbach!

Promocyjnie wspierają nas :
Imprezy Rzeszów
Koncerty w Rzeszowie
Nowiny 24
Polskie Radio Rzeszów
Resinet PL
Życie Rzeszowa

Koncert Vinyl klub 21.01 Percival Schuttenbach - RzeszówPercival Schuttenbach

– potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce. Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także – jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce – diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu Równonoc – spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem.

Twórcy licznych podprojektów związanych z rekonstrukcją historyczną. Grupa zagrała ponad 1000 koncertów na wszelkiego rodzaju festiwalach, turniejach i inscenizacjach historycznych. Zespół pochodzi z Lubina, powstał w 1999 roku.

Ogromne doświadczenie sceniczne. Wyjątkowe scenografie, światła, udźwiękowienie, stroje i charakteryzacje to znak rozpoznawczy Percivala!

Zespół, którego dźwięki w dużym stopniu uświetniają najnowsze wydanie najbardziej eksportowej polskiej gry The Witcher – Wild Hunt. Percival obok Marcina Przybyłowicza i Mikołaja Stroińskiego został uhonorowany statuetką MocArta 2015!

Gościli na ekranach TV od Szwecji po Serbię, a ich fankluby można znaleźć w Brazylii i Chinach!

Zespół w 2016r. podpisał umowę wydawniczą z Sony Music Poland. Najważniejszym wydarzeniem, wokół którego całe to zamieszanie, jest PREMIERA NOWEGO ALBUMU – STRZYGA!!! Nakładem Sony Music Poland, 7 października 2016r. ukazała się czwarta oficjalna płyta PERCIVAL SCHUTTENBACH – „Strzyga”!

Jest to album, który łączy dwie epoki, dlatego znajdziecie na nim zarówno stare utwory (dobrze znane i lubiane, ale zarejestrowane tym razem w mega-prze-świetnej jakości w Custom34 Studio), a także nowe, które pokazują w którym kierunku zmierzają współtwórcy wiedźmińskiego soundtracku. Płyta wyprodukowana została przez Jacka Miłaszewskiego (m. in. Acid Drinkers, Hunter czy Closterkeller) który nadał jej światowe brzmienie.


Koncert Rzeszów klub vinyl - 21.01 Percival Schuttenbach Klub Vinyl
Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów

BILETY: 30/40 pln
Dostępne w sklepie Percivala: http://www.percival.pl/sklep/bilety/249-warszawa-810-koncert-premierowy.html
Już niedługo dostępne również w kasie Klubu.


Jeśli jeszcze nie słyszeliście singli i nie widzieliście premierowych klipów klipu z albumu „Strzyga„, to czas nadrobić zaległości:

Percival Schuttenbach „Marysia”

Percival Schuttenbach „Rodzanice”


PERCIVAL SCHUTTENBACH
www: https://www.percival.pl/
facebook: https://www.facebook.com/PercivalSchuttenbach
youtube: https://www.youtube.com/user/percivalschuttenbach

 

 

Szczegóły

Data:
21 stycznia 2017
Godzina:
20:00
Koszt:
zł30 – zł40
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,
+ Google Map