Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Paluch – Ostatni krzyk osiedla

11 marca 2017, godz.: 20:00

30zł – 35zł
Paluch - Ostatni krzyk osiedla

Paluch - Ostatni krzyk osiedla

Nowy materiał nawiązuje swoim tytułem do zespołu AIFAM, w którym Paluch działał w latach 2005-2010. „OKO” był to obraźliwy zwrot kierowany do wszystkich oponentów i wrogów, pochodzący z wewnętrznego slangu ekipy. Przez lata działalności w poznańskim podziemiu zespół nagrał kilka utworów pod tytułem „OKO” czy „OKO STYL”. Po kilku latach od rozpadu grupy Paluch nawiązuje do tego okresu, zmieniając delikatnie znaczenie zwrotu OKO i rozwijając je do „Ostatni Krzyk Osiedla„.

Ostatni Krzyk Osiedla” jako ostatnie pokolenie pamiętające prawdziwy klimat osiedli, na których zawiązywały się przyjaźnie na całe życie, liczyła się szczerość, prawdziwość i relacje face to face, a nie tylko internetowe znajomości – czytamy w informacji prasowej.

Nie oznacza to jednak, że materiał w swojej formie będzie klasyczny czy przesiąknięty brzmieniem z lat 90. Od strony tekstowej album będzie bardziej szorstki od swojego poprzednika z początku 2016 roku. Tematyka utworów porusza problemy społeczne oraz opisuje to jak wygląda miejska dżungla w XXI wieku. Nie zabraknie też wielu odniesień do dzisiejszej sceny hip-hopowej.
CGM.pl

Support:

Paluch „OKO” (Ostatni Krzyk Osiedla)

 

Szczegóły

Data:
11 marca 2017
Godzina:
20:00
Koszt:
30zł – 35zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,
+ Google Map