Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Natalia Kukulska / Halo tu Ziemia -odwołany

22 lutego 2018, godz.: 21:00 - 23:00

50zł
Natalia Kukulska koncert Rzeszów

Koncert Natalii Kukulskiej odbędzie się 31 sierpnia na rzeszowskim Rynku.

Już 22 lutegow klubie LUKR wystąpi Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska koncert Rzeszów

W związku z nawiązaną przez Polskie Radio Rzeszów współpracą z Natalią Kukulską, w ramach której Artystka w dn. 31 sierpnia wystąpi na rzeszowskim Rynku, koncert w klubie LUKR zaplanowany na 22 lutego nie odbędzie się.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na letni koncert plenerowy, gdzie Natalia wystąpi ze znakomitymi muzykami: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky i Marcin Górny. Zwrotu biletów można dokonać w punkcie zakupu.

Koncert będzie częścią trasy promującej płytę „Halo tu Ziemia” – 9 studyjny album Artystki, którego premiera miała miejsce 29 września 2017.

Od swojego “dorosłego” debiutu i płyty “Światło” artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwijając się jako wokalistka, autorka tekstów, współkompozytorka i współproducentka swoich płyt.

Nowoczesne, odważne w brzmieniach kompozycje stworzone zostały przez Natalię w kolektywie z Michałem Dąbrówką, Archie Shevsky’m i Marcinem Górnym. Ideą całej płyty był zapis żywych emocji i muzycznych pomysłów, będących efektem wspólnego grania podczas muzycznego wyjazdu całego zespołu w góry. Tam powstała większość piosenek. Dzięki temu album ma w sobie żywiołowość, rodzaj koncertowej energii. ale również nie ucieka esencja czyli jakość kompozycji.

Halo tu Ziemia

Halo tu Ziemia to zbiór oryginalnych i nieszablonowych utworów często wyrywających się z przewidywalnych form produkcyjnych. Czuć dojrzałą kreację i zabawę dźwiękiem a zarazem wszystkie eksperymenty brzmieniowe są jedynie przyprawą do przekazu treści. Trzonem tej płyty są kompozycje i teksty, których oryginalność nie zostawia obojętnym słuchacza. Brzmienia przykuwają uwagę ale dopełniają obraz tworząc wraz z nośnymi melodiami – integralną całość. W dobie efekciarskiego i sformatowanego na sukces komercyjny brzmienia muzyki pop, album ten sięga zdecydowanie głębiej. Analogowe, mięsiste brzmienia syntezatorów i żywa, dynamiczna perkusja a do tego charakterystyczny, coraz mniej uładzony, chropowaty wokal Natalii to zupełnie nowa, progresywna odsłona Artystki. W warstwie lirycznej bywa dowcipnie, nawet autoironicznie ale nie brakuje powagi i refleksji. Poszukiwanie duchowości – to o tym jest ta płyta. Album – “Halo tu Ziemia” wieńczą słowa piosenki pt. „Rekonstrukcja” – „Podnieść na duchu muszę ducha (…) bo wciąż na ducha jest posucha”.

Natalia Kukulska – Im Wiecej Ciebie Tym Mniej

Szczegóły

Data:
22 lutego 2018
Godzina:
21:00 - 23:00
Koszt:
50zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

LUKR
Kopisto 1
Rzeszów,
+ Google Map