Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NA TAK Koncert w pubie Underground

4 kwietnia 2014, godz.: 20:00

NA TAK Koncert w rzeszowskim klubie Underground

NA TAK Koncert w rzeszowskim klubie UndergroundNareszcie jedziemy do Undrgroundu. Mamy dla was coś nowego i obiecane impro.

Nasza muzyka stylistycznie nawiązuje do nurtu new wave, choć jest to spore uproszczenie, bo słuchacz znajdzie tu odwołania do przeróżnych stylów; chociażby alternatywny rock, muzyka klubowa, krautrock, a nawet jazz.

Klimat muzyki sprawia, że jesteśmy ewenementem na polskim rynku muzycznym. W naszym przypadku styl jest jedynie narzędziem służącym do wyrażania treści. To podejście do muzyki sprawia, że chwilami brzmimy jak Orbital w FunnyBreak, innym razem jak połowa zespołu Madness na wiejskiej zabawie. W tekstach opowiadamy o naturze współczesnego człowieka- chciwego, pochłoniętego zdobywaniem iluzorycznej pozycji wykreowanej przez system.

Powstaliśmy w 2009 roku w Lublinie. W 2011 ostatecznie wykrystalizował się nasz obecny skład. Wcześniejszą działalność Na Taka podsumowaliśmy pierwszą płytą Na Raz (wydaną w 2012 r.) i natychmiast przystąpiliśmy do przygotowywania nowego materiału, który ukazał się jako drugi album zatytułowany 13. Płyta zajęła piąte miejsce w rocznym podsumowaniu portalu gazeta.pl.

Obecnie działamy w podlubelskiej Bychawce, jesteśmy twórcami, producentami i wydawcami naszej muzyki. Zajmujemy się również twórczością wideo i wideo performance. Naszą działalność artystyczno-wydawniczą nazwaliśmy „natakmuzyka.pl”.

Skład zespołu:

  • Dorota Krempa- głos, syntezator
  • Sebastian Napierała- gitara, syntezator, laptop, saksofon
  • Piotr Kala- gitara basowa, teksty

Szczegóły

Data:
4 kwietnia 2014
Godzina:
20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Underground pub
Matejki 2
Rzeszów, Polska
+ Google Map