Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KrushFEST 2017

9 września 2017

35zł – 45zł

KrushFEST 2017

Festiwal Krushfest Jasło 09-09-2017

Tegoroczny Krushfest będzie IX edycją tej idei, której celem jest przede wszystkim propagowanie ambitnej muzyki rockowej i alternatywnej. W tym roku prowadzimy starania, aby na Krushfest’owej scenie pojawiły się polskie gwiazdy z czołówki muzyki rockowej. Jako gwiazdę wieczoru planujemy zaprezentować zespół Nocny Kochanek, który w chwili obecnej cieszy się największą popularnością w kraju. Świadczą o tym wypełnione po brzegi przez ich Fanów kluby muzyczne oraz wysoka ilość sprzedanych płyt.

KrushFEST 2017Drugą gwiazdą wrześniowej imprezy ma być legendarny, polski zespół KSU. Formacja ta podczas swojej ponad 30-letniej działalności oficjalnie wydała 11 płyt. Na płycie XXX-lecie. Akustycznie gościnnie wystąpili Andrzej Grabowski i Małgorzata Ostrowska. Zespół początkowo wykonywał typową muzykę punkrockową i z tym nurtem jest powszechnie utożsamiany, z czasem jednak wykształcił własny styl bliższy szeroko pojętemu rockowi. KSU cieszy się sporą popularnością w całym kraju oraz przyciąga swoją legendą fanów z całej polski.

Ponad to Festiwal Krushfest stara się promować kapele z zagranicy, które w Polsce są mało znane, a warte zainteresowania. Jednak, aby ten cel zrealizować staramy się, swoją ofertą i repertuarem, zachęcić jak największą liczbę odbiorców do uczestnictwa w Festiwalu. I tak w latach 2009-2016 na Krushfest’owej scenie, mogliśmy podziwiać m.in. legendę muzyki metalowej na świecie, jaką jest zespół pochodzący z Polski – Vader, brytyjskiego ex-wokalistę zespołu Iron Maiden Blaze’a Bayley’a oraz Tima Rippera Owensa ex-wokalistę Judas Priest, który odbywał wtedy trasę koncertową po Europie. Ponad to podejmowaliśmy zespoły m.in. z Białorusi (Gods Tower), Rosji (Trelleborg), Finlandii (Crimfall), Łotwy (Skyforger), Wielkiej Brytanii (Crimes of Passion), Niemiec (Adligate) a także polskie gwiazdy m.in. zespół Closterkeller. Acid Drinkers z charyzmatycznym wokalista Titusem, legendę punk rocka – KSU, legendę heavy metalu – Turbo oraz światowej klasy Decapitated.

9 edycja festiwalu KRUSHFEST

Zagrają:

  • Nocny Kochanek
  • KSU
  • Krusher
  • Shame Yourself
  • R.E.T.
  • Stacja B

Z roku na rok staramy się imprezę rozwijać i z dumą przyznajemy, że nasze starania w tej kwestii przynoszą pozytywne rezultaty. Pragniemy również zaznaczyć, że uczestnikami naszej imprezy są zarówno ludzie młodzi, osoby w starszym i średnim wieku jak również rodziny z dziećmi.

Kolejny rok patronujemy festiwalowi  Koncerty w Rzeszowie.pl

Nocny Kochanek – „Zdrajcy Metalu”

Szczegóły

Data:
9 września 2017
Koszt:
35zł – 45zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,