Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert zespołów KETHA + Mienso + THARANTULA + MR. TNT w klubie Vinyl

16 maja 2014, godz.: 19:00

12zł
Koncert Tharantula klub Vinyl

Koncert Tharantula klub Vinyl

 

KETHA to ścieżka dźwiękowa do rozpadającego się na naszych oczach świata. To brawurowa próba okiełznania szalejącej entropii i zilustrowania przy pomocy ciężkich jak śląskie powietrze gitar chaosu codziennych spraw. Zespół zadebiutował w 2008 roku albumem „III-ia”, który ukazał się w Polsce (0v0 Art Productions) i Stanach Zjednoczonych (Debello Recordings). Rok później, po dołączeniu do składu Rafała „Rasty” Piotrowskiego, muzycy ruszyli w europejską trasę u boku Minsk (Relapse Recordings). „2nd Sight” to tytuł drugiej płyty Ketha, która ukazała się początkiem 2012 roku w barwach Instant Classic. Jesienią 2014 roku ukaże się nowe wydawnictwo zespołu.
https://www.facebook.com/kethaband

MIENSO – rockowa załoga z Rzeszowa. Na mapie aktywnych zespołów Podkarpacia od roku 2004. Laureat nagród na przeglądzie Rockowa Noc w 2009, na festiwalu GoRock w Stalowej Woli w 2007 r, czy w przeglądzie zespołów muzycznych Scena w Rzeszowie w 2007 r. Czterech facetów grających ciężkiego rocka i kobieta z zadziornym wokalem to właśnie esencja MIENSA. Zespół ma w swoim dorobku dwie EP-ki: Mystyfikacja oraz Remistyfikacja. W planach – nagranie kolejnej, z zupełnie nowym materiałem.
http://www.mienso.com/

THARANTULA – zespół pierwszą próbę odbył w kwietniu 2010 roku w składzie Janusz Gajewski – perkusja, Wojciech Trześniowski – bass (obaj ex m.in. 1984, Wańka Wstańka) Sebastian Bełz – gitara i Krystian Mielnikiewicz – wokal. Roczne granie prób, ogrywanie materiału zaowocowało dołączeniem do składu drugiego gitarzysty Mateusza Trześniowskiego i nagranym w lipcu 2011 roku demo pt. „Sieć”. Po zagraniu kilku koncertów końcem 2012 przez zagraniczne wyjazdy Krystiana i Mateusza doszło do kolejnej zmiany składu i obecnie funkcję wokalisty i drugiego gitarzysty pełni Jaromir Bielski.
http://www.tharantula.resinet.pl/

MR. TNT – powstał w lutym 2011. Po 6 miesiącach tworzenia materiału zespół zagrał swój debiutancki koncert na festiwalu rockowym w Cieszanowie (RockFestival Cieszanów), jeszcze jako BackFire. Nazwa uległa zmianie gdyż, jak stwierdziliśmy, wybuch i energia która z nas emanuje odzwierciedla ducha zespołu. Skład pięcioosobowy, ale w twórczości biorą udział również osoby nie związane na stałe z zespołem. Grupa łączy różne style muzyczne z tradycyjnym brzmieniem Hard-Rock’a. W repertuarze zespołu można usłyszeć ostre gitarowe partie, połączone z Rapem, Blues’em, a nawet elementy cięższych brzmień.
http://www.mrtnt.resinet.pl/

Start: 19:00
Bilet: 12zł

źródło: https://www.facebook.com/events/1553231858235832/

Szczegóły

Data:
16 maja 2014
Godzina:
19:00
Koszt:
12zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,
+ Google Map