Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Sound’n’Grace w Filharmonii

20 października 2018, godz.: 18:00 - 21:00

95zł – 125zł
Sound’n’Grace - Wspaniałe Głosy, Energia i Niesamowite Emocje

Sound’n’Grace - Wspaniałe Głosy, Energia i Niesamowite Emocje

WSPANIAŁE GŁOSY, ENERGIA I NIESAMOWITE EMOCJE

Sound’n’Grace, to chór, który podbija swoimi utworami listy przebojów! Wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczowi chór Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce!

Sound’n’Grace to zespół w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Zwykły wieczór zamienią w wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie słuchaczom w pamięci na długo…. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.

W ich repertuarze można znaleźć gospel, soul, r&b, jazz, funk, S’n’G świetnie odnajdują się na kameralnych, klimatycznych koncertach jak i na wielkich scenach. W zależności od charakteru koncertu potrafią zbudować atmosferę spokoju i wyciszenia lub zafundować Państwu niesamowicie energetyczne, muzyczną eksplozję!

W czerwcu 2015 roku premierę miał debiutancki album studyjny grupy zatytułowany „Atom” Płyta promowana była przez single: „Dach” „Możesz wszystko”, „Nadzieja” i „Na pewno”.

Sound’n’Grace
Koncert NAJLEPSZEGO POLSKIEGO CHÓRU !

Sound’n’Grace z Filipem Lato nagrali piosenkę pt. „100” która była zwiastunem nowej płyty chóru, której premiera odbyła się 17 listopada 2017. Chór do współpracy przy tej piosence zaprosił, jednego z najciekawszych i najzdolniejszych uczestników ostatniej edycji The Voice of Poland Filipa Lato, który również pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem.

Album zawiera poza znanymi już hitami „100”, „Sens” , „Gdy Gwiazdka” czy „Idealnie”, wiele znakomitych piosenek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Sound’n’Grace – Idealnie

 

Bilety na koncert

CENA: 95, 110 125 VIPzł

SPRZEDAŻ: Kasa Filharmonii, rezerwacja i sprzedaż Rzeszów tel. 790 703 785, TOP MEDIA KIELCE Tel: 784 064 001 adres e-mail: biuro@topmediakielce.pl

Szczegóły

Data:
20 października 2018
Godzina:
18:00 - 21:00
Koszt:
95zł – 125zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Filharmonia
Chopina 30
Rzeszów,
+ Google Map