Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert na rzeszowskim Rynku „Ku Pamięci Jantar”

19 lipca 2014, godz.: 18:00

Bezpłatnie

rzeszowskie-swieto-wokalne-2014

Najlepsze głosy w Polsce już niebawem w Rzeszowie!

W dniach 14 – 19 lipca 2014 w Rzeszowie odbędzie się IV edycja muzycznego festiwalu Rzeszowskie Święto Wokalne. Inicjatywa powstała w celu przypomnienia sylwetek wielkich artystów, których muzyka wciąż jest obecna w sercach nie tylko starszego pokolenia, ale i dzisiejszych twórców. W poprzednich edycjach młodzi artyści interpretowali utwory Agnieszki Osieckiej, Andrzeja Zauchy, Czesława Niemena.

18 i 19 lipca Rzeszów odwiedzą uczestnicy programu The Voice of Poland, wśród których znajdują się postaci na co dzień związane z Rzeszowem, jak Aro Kłusowski, Małgorzata Boć, Kamil Bijoś. Zaproszeni do projektu uczestnicy to wybitna mieszanka temperamentów, stylów i talentów, które mieliśmy okazję śledzić w ostatnich edycjach talent show. Do Rzeszowa zawitają m.in. Ernest Staniaszek, Mateusz Grędziński, Marzena Ugorna, Michał Grobelny, Jagoda Kret, Wojtek Baranowski, Michał Sobierajski, Beata Dobosz, Kamil Bijoś, Małgorzata Boć, ARO Kłusowski wykonają autorskie interpretacje najbardziej znanych utworów z repertuaru Anny Jantar w aranżacjach przygotowanych przez Krzysztofa Mroziaka, który objął kierownictwo muzyczne nad projektem.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, co już jest tradycją, w Polskim Radio Rzeszów będzie można usłyszeć a szczęśliwcy, którzy otrzymają zaproszenia, także obejrzeć koncert, który będzie transmitowany na żywo 18 lipca.

19 lipca odbędzie się koncert na Rzeszowskim Rynku. Artyści wystąpią w specjalnym koncercie „Ku Pamięci Jantar”. Na scenie ze swoim recitalem pojawi się także Aro Kłusowski.

Główną gwiazdą imprezy jest Justyna Steczkowska, która wraz z orkiestrą festiwalową wykona swoje największe przeboje.

Organizatorzy nie zdradzają wszystkich szczegółów chcąc zachować aurę tajemniczości i rozpalić ciekawość odbiorców.

IV Rzeszowskie Święto Wokalne dofinansowano z budżetu Gminy Miasto Rzeszów.

 

 

źródło: rzeszow.pl

Szczegóły

Data:
19 lipca 2014
Godzina:
18:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Rynek
Rynek
Rzeszów,