Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Ms. Obsession w Radio Rzeszów

11 maja 2018, godz.: 19:00 - 21:00

Zaproszenia
Koncert Ms. Obsession w Radiu Rzeszów

Ms. Obsession i jej twórczość to elektroniczno – oniryczna opowieść muzyczna.

Koncert Ms. Obsession w Radiu Rzeszów
Wokalistka, autorka tekstów, która również komponuje i produkuje muzykę, nie stroniąc od interesujących kolaboracji z co ciekawszymi producentami sceny elektronicznej w Polsce.

Jej muzyczna działalność została niejednokrotnie doceniona: w 2013 roku została laureatką konkursu organizowanego przez Tricky’ego – legendy Massive Attack – stworzyła tekst i melodię jego muzyki. W marcu 2017 roku zakwalifikowała się do półfinału International Songwriting Competition organizowanego w USA.

Ten rok zaowocował również wygraną w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez audycję „Będzie głośno” na antenie Czwórki Polskiego Radia. Nagrodą w konkursie było wydanie jej autorskiego albumu „Manekin” przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. Inspiracją dla powstania płyty była zarówno twórczość surrealistów jak i Davida Lyncha, czy Michaiła Bułhakowa. Swoje bogactwo brzmień album zawdzięcza współpracy z cenionymi producentami sceny elektronicznej w Polsce takimi jak: En2ak, Sotei, Teielte (Uknowme Records), ka-meal, Agim Dżeljilji czy Rafał Smoleń.

Artystka gościła na antenie wielu rozgłośni ogólnopolskich takich jak: Jedynka, Trójka, Czwórka, RDC czy Radio Zet Chilli oraz w rozgłośniach regionalnych w całym kraju.

Ms. Obsession na scenie towarzyszą: Paulina Atmańska, Wojciech Sobura, Krzysztof Zagajewski.

Szczegóły

Data:
11 maja 2018
Godzina:
19:00 - 21:00
Koszt:
Zaproszenia
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Radio Rzeszów
Zamkowa 3
Rzeszów,
+ Google Map
Witryna internetowa:
radio.rzeszow.pl