Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Hades w Vinylu

20 kwietnia 2017, godz.: 21:00 - 23:30

20zł – 30zł
Hades koncert w klubie Vinyl

Hades koncert w klubie Vinyl

 

Hades

warszawski raper. Swoją muzyczną karierę rozpoczął w 1999 roku działając w składach DHO (Diox, Hades,Orzech) oraz Plazmatikon. Jego inspiracje muzyczne to zarówno „złota era rapu” jak i nowoczesne połączenia hip-hop’u i elektroniki z naciskiem na scenę Detroit oraz Cali.

Charakterystyczny głos, niebanalne teksty oraz skromna osobowość sprawiły, że Hades zyskał uznanie fanów, uczestniczył w nagraniach wielu albumów rodzimej sceny rap, tworząc kolejne single oraz zdobywając doświadczenie ponad 300 występów w całej Polsce i za granicą, grając zarówno jako członek zespołu HIFI Banda, projektu O.S.T.R./Hades, duetu RH(Hades/RakRaczej) jak i solowych występów, podczas których usłyszeć można przekrój repertuaru.

Aktualnie artysta promuje swój najnowszy album „Świattło”. To trzeci solowy krążek artysty, który ukazał się 27 stycznia 2017 roku. Dynamiczna oraz zaskakująca mieszanka nowoczesnego europejskiego brzmienia z oryginalnym, surowym i eksperymentującym rapem Hadesa, a także bogate aranżacje i świeże spojrzenie na świat, są tym co buduje wyjątkowy i zupełnie odmienny od poprzednich projektów artysty charakter i klimat albumu. Różnorodność stylistyczna tworzy wyjątkową atmosferę, która trzyma słuchacza w napięciu od początku do końca. Nowa płyta została w całości wyprodukowana przez holenderską ekipę Killing Skills. Za dodatkowe akcenty muzyczne odpowiedzialny jest niezawodny DJ Kebs. Gościnnie pojawili się: O.S.T.R., Grubson, Ras, Sacha Vee, Sztoss, Million Marek.Maczkiem

SUPPORT:
Jesioł
Sughar x Wawson

Bilety dostępne w cenie 20zł tylko w Ataman Shop!!
W dniu koncertu na bramce w cenie 30zł!!

 

Szczegóły

Data:
20 kwietnia 2017
Godzina:
21:00 - 23:30
Koszt:
20zł – 30zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,
+ Google Map