Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

GUITAR FORCE – Radio Rzeszów

10 października 2014, godz.: 19:00

Bezpłatnie
guitar-force-rzeszow-koncert

guitar-force-rzeszow-koncertZespół Guitar Force tworzy siedmioro młodych ludzi z Rzeszowa i okolic, a styl muzyczny oscyluje wokół rocka.

Ma na swoim koncie płytę ,,Do przodu” (2010), singiel ,,Magia snu” (2012), składankę ,,Muzycy Amelce” (2013) oraz płytę ,,Dwa światy” (2013), a także dwa profesjonalnie zrealizowane teledyski, które były wielokrotnie emitowane w telewizji.

Jest laureatem kilku ogólnopolskich przeglądów i festiwali, utwory promujące zarówno pierwszą jak i drugą płytę długo gościły i nadal goszczą na pierwszym miejscu Podkarpackiej Sceny Przebojów Radia Rzeszów. Płyta „Dwa Światy” została nominowana przez jury w konkursie na najlepszą podkarpacką płytę roku 2013 i w głosowaniu publiczności zajęła 2 miejsce. Utwór Nurt zmieścił się w pierwszej dziesiątce wśród 300 zespołów internetowego castingu do Must Be The Music, zespół zagrał prawie 150 koncertów w całej Polsce oraz poza granicami kraju.

Obecnie skupia się nad nagraniem EP składającej się z 3 utworów, w tym hołdu dla tragicznie zmarłego żużlowca PGE Marmy Rzeszów Lee Richardsona. Planuje także nagranie teledysków do powyższych utworów.

Szczegóły

Data:
10 października 2014
Godzina:
19:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Radio Rzeszów
Zamkowa 3
Rzeszów,
Witryna internetowa:
radio.rzeszow.pl