Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

🎼 Grażyna Łobaszewska. Koncert w Niezłej Sztuce

21 października 2019, godz.: 20:00 - 21:30

55zł – 70zł
Plakat informujący o koncercie Grażyny Łobaszewskiej w rzeszowskim klubie Niezła Sztuka. Koncert odbędzie się 21 października roku o godzinie 20:00.

Plakat informujący o koncercie Grażyny Łobaszewskiej w rzeszowskim klubie Niezła Sztuka. Koncert odbędzie się 21 października roku o godzinie 20:00.

Grażyna Łobaszewska „Największe przeboje” to wyjątkowy przegląd wszystkich artystycznych dokonań Artystki w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy AJAGORE.

Program koncertu

W programie koncertu nie zabraknie ponadczasowych utworów takich jak: „Brzydcy”, „Gdybyś”, czy „Czas nas uczy pogody ”.

Grażyna Łobaszewska „Czas nas uczy pogody”

Pojawią się też niezwykle dawno nie wykonywane na żywo przeboje. Warto zauważyć, iż utwory te pomimo upływu lat są niestety wciąż aktualne a ich wymowa w dzisiejszych, niespokojnych czasach wydaje się być jeszcze mocniejsza.

Z racji wyjątkowego charakteru tych wydarzeń, Artystka postanowiła również oddać hołd niezapomnianemu Czesławowi Niemenowi, pamiętając o przypadającej w 2019 roku 80tej rocznicy jego urodzin.

Koncert zwieńczą utwory z ostatnich płyt Grażyny Łobaszewskiej – „Przepływamy” i jubileuszowego wydanego w 2017 krążka „Sklejam się”.

Fanów dobrej muzyki nie może najzwyczajniej w świecie na tym koncercie zabraknąć! Koncert odbędzie się na dolnej sali wystawienniczej BWA specjalnie zaaranżowanej koncertowo.

Bilety na koncert

Bilety dostępne na stronie Niezła Sztuka

55 zł – z kartą klubową
59 zł – przedsprzedaż
70zł – w dniu koncertu

Szczegóły

Data:
21 października 2019
Godzina:
20:00 - 21:30
Koszt:
55zł – 70zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Niezła Sztuka
Sobieskiego 18
Rzeszów, podkarpackie Polska