Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Krushfest 2016

10 września 2016, godz.: 15:00

zł35 – zł45
Krushfest 2016

Krushfest 2016Tegoroczny Krushfest będzie VIII edycją tej idei, której celem jest przede wszystkim propagowanie ambitnej muzyki rockowej i alternatywnej. W tym roku organizatorzy prowadzą starania, aby na Krushfest’owej scenie pojawiły się polskie gwiazdy z czołówki muzyki rockowej. Jako gwiazdę wieczoru planujemy zaprezentować zespół TURBO. Żywa legenda polskiego rocka, 35 lat na scenie. Twórca Utworu „Dorosłe dzieci”, który stał się nie tylko jednym z najważniejszych i największych przebojów 1982 roku, ale i całej polskiej muzyki rockowej.

Drugą gwiazdą wrześniowej imprezy ma być polski zespół Decapitated. Zespół, który znany jest na całym świecie. Odbył liczne trasy po Ameryce Pólnocnej i południowej, Azji, Europie, Australii jak również udało mu się zagrać w RPA w Afryce.

TURBO – „Dorosłe dzieci”

 

Ponad to Festiwal Krushfest stara się promować kapele z zagranicy, które w Polsce są mało znane, a warte zainteresowania. Jednak, aby ten cel zrealizować staramy się, swoją ofertą i repertuarem, zachęcić jak największą liczbę odbiorców do uczestnictwa w Festiwalu. I tak w latach 2009-2014 na Krushfest’owej scenie, mogliśmy podziwiać m.in. legendę muzyki metalowej na świecie, jaką jest zespół pochodzący z Polski – Vader, brytyjskiego ex-wokalistę zespołu Iron Maiden Blaze’a Bayley’a oraz Tima Rippera Owensa ex-wokalistę Judas Priest, który odbywał wtedy trasę koncertową po Europie. Ponad to podejmowaliśmy zespoły m.in. z Białorusi (Gods Tower), Rosji (Trelleborg), Finlandii (Crimfall), Łotwy (Skyforger), Wielkiej Brytanii (Crimes of Passion), a także polskie gwiazdy m.in. zespół Closterkeller. Acid Drinkers z charyzmatycznym wokalista Titusem, legendę punk rocka – KSU.

Jesteśmy patronem medialnym festiwalu i mamy dla Was dwie wejsciówki, szczegóły już niedługo.

 

www.krushfest.pl
www.krusher.pl

Szczegóły

Data:
10 września 2016
Godzina:
15:00
Koszt:
zł35 – zł45
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Przystanek Kwiatowa
ul. Kwiatowa
Jasło, Polska
+ Google Map
Witryna internetowa:
Krushfest.pl