Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Deformeathing Fest. 2019

14 września 2019, godz.: 18:00 - 23:30

20zł – 40zł
Deformeathing Fest. 2019

Deformeathing Fest. 2019

 

DEFORMEATHING Festival 2019

Na 14 września zaplanowana została trzecia edycja DP Fest. Pełny skład to: Neolith, Moanaa, Epitome, Fetor, oraz Apatheia. Koncert odbędzie się w klubie „Vinyl” w Rzeszowie.

NEOLITH (Death/Black Metal)

Bieszczadzka bestia działa niespiesznie. Jak kropla drążąca skałę – powoli, mozolnie i do celu. Kiedy budzi się z chwilowego letargu jej ryk jest bardziej niż donośny. To jeden z tych nielicznych zespołów które działają nieprzerwanie od powstania na początku lat 90-tych. Mimo niepowodzeń, wiatru w oczy, nigdy nie było mowy o składaniu broni.
Zespół właśnie zakończył prace nad nowym albumem. Na pewno część nowego materiału usłyszymy w Rzeszowie.
Panie i Panowie – gość specjalny trzeciej edycji DP Fest. – NEOLITH !! !! !!

MOANAA (Post Metal – Bielsko-Biała)

Dobrze znana ekipa z Bielska-Białej coraz bardziej znacząca swoją obecność na scenie. Na koncie wydawniczym dwie pełne płyty oraz EP’ka. W przygotowaniu nowy album. Koncertów niezliczona ilość. Ale nie wszędzie i z każdym.
Niepowtarzalny klimat i atmosfera. Jesteś gotowy na podróż?

EPITOME (Goregrind – Rzeszów)

Czy klasykę goregrind z Rzeszowa trzeba jakoś specjalnie przedstawiać czy anonsować? Na własnym podwórku Epitome pokaże jak we właściwy sposób obijać zwłoki pod sceną swoim mechanicznym, metodycznym grindem.

FETOR (Brutal Slamming Death Metal)

Zespół Fetor jest świeżo po wydaniu „Onset Of Horrendosity” (split z CREPITATION) który ukazał się w barwach Deformeathing Production zarówno w formie CD jak i limitowanej płyty vinylowej.
Pomimo stosunkowo krótkiego stażu na scenie pod nazwą Fetor, band tworzą rozpoznawalni muzycy udzielający się w takich składach jak Bottom, Banisher, Nuclear Vomit, Darzamat czy Sphere.
W przygotowaniu drugi pełny album który ukaże się pod banderą DP.

APATHEIA (Black Metal – Mielec)

Apatheia powstaje w 2016 roku w Mielcu. Debiutancki album „Konstelacja Dziur” ukazuje się w 2018 roku w barwach Godz Ov War. Więcej zostanie powiedziane 14.09. w Rzeszowie.

Szczegóły

Data:
14 września 2019
Godzina:
18:00 - 23:30
Koszt:
20zł – 40zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów,