Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Rafał Nosal z zespołem Bohema. Koncert w Radio Rzeszów

11 grudnia 2015. Godz.: 19:00

zaproszenia

rafal_nosal-Radio_rzeszow-koncertGrupa Bohema – powstała na Opolszczyźnie w 1992 roku, w wyniku połączenia muzycznych pasji grupy przyjaciół. Zespół tworzy w nurcie piosenki autorskiej w gatunku folk, jazz, oraz rock. Jednoczesna fascynacja muzyką i poezją sprawiła, że Grupa Bohema zadebiutowała w 2005 roku na polskim rynku muzycznym płytą „Niepogoda na sny”, nagraną przy współpracy ze znakomitymi artystami, min. Darkiem Czarnym – U Studni, Wacławem Juszczyszynem – Wolna Grupa Bukowina, który pełnił funkcję producenta i realizatora oraz Wojtkiem Czemplikiem – Stare Dobre Małżeństwo, występującym w projekcie gościnnie.

Dzięki kolejnemu krążkowi wydanemu w 2007 roku, w postaci solowego projektu założyciela Zespołu – Rafała Nosala, Grupa Bohema zaprezentowała się szerzej zarówno polskiej jak i międzynarodowej publiczności. Utwory z płyty „ Niech tak zostanie”, przez długi okres podbijały serca słuchaczy, utrzymując się na czołowych miejscach list przebojów wielu rozgłośni radiowych. Kompozycje Zespołu zostały docenione przez jurorów wielu festiwali uznanych w kraju i za granicą, jako medialne i prestiżowe. Rafał wraz z Grupą Bohema był finalistą Debiutów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2007 oraz otrzymał wyróżnienie Międzynarodowego Vena Festiwal 2007.

Powyższe sukcesy dowodzą zarówno wysokiej jakości, jak i uniwersalności prezentowanej muzyki. Niebanalne teksty w połączeniu z wysublimowanymi brzmieniami podczas koncertów przenoszą publiczność w wymiar odległy i niezwykły, do którego z przyjemnością zapraszają członkowie Grupy Bohema.

źródło: Radio Rzeszów

Rafał Nosal i zespół Bohema – „Trzeba żyć”

Szczegóły

Data:
11 grudnia 2015
Czas:
19:00
Koszt:
zaproszenia
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Radio Rzeszów
Zamkowa 3
Rzeszów,
+ Google Map
Strona internetowa:
radio.rzeszow.pl